Kód: 305

Collagen Mermaid

850 Kč
Skladem

5500mg kolagenu v 1 sáčku ve vodě rozpustného kolagenu.

Prémiový mořský kolagen k vnitřnímu použití.

100% čistý bez přísad - lze rozpustit ve vodě a pak vmíchat např.do džusu nebo k přímé konzumaci.  

bez lepku

GMO free

obsah balení: 30 x 5500 mg - měsíční kůra

 
Kategorie: Různé doplňky

Kolagen je součásti organismu. S přibývajícím věkem jeho množství klesá. To se projevuje jako stárnutí.

Jedná se o mořský kolagen, který je našemu tělu velmi prospěšný, a pomáhá všude tam, kde je třeba.

Mořský kolagen s názvem Mermaid Collagen je koncentrovaná krása a zdraví z moře. Mořský kolagen naše tělo dobře zpracovává, proto je jedním z nejoblíbenějších. Tento kolagen je jedním z nejkvalitnějších mořských kolagenů na trhu, proto byl pro mne jasnou volbou k vyzkoušení, otestování a recenzi na něj.

Kolagen je vyroben výhradně z hlubokomořských tresek, které byly chyceny na volném moři – v žádném případě se tedy nejedná o kolagen z ryb, které byly chovány a pěstovány v rybích farmách v Thajsku a Číně. O tom svědčí velmi dobrá rozpustnost a velmi jemná rybí vůně tohoto kolagenu.

Protože kolagen chutná a voní jemně po rybách, někomu by mohla tato chuť trochu vadit. Proto je možné kolagen rozpustit v nějakém nápoji, který nám chutná (nesmí být ale s bublinkami). Zkusila jsem džus, vodu se sirupem, kávu – nakonec jsem se ale vrátila k samotnému kolagenu rozpuštěnému ve vodě. Na tu chuť i vůni se dá celkem rychle zvyknout. Po dvou měsících už ji téměř nevnímám. Je třeba to brát tak, že v podstatě pijeme „lék“, a ne limonádu – nemá nám chutnat, ale pomáhat. A ta krátká chvíle se dá vydržet, a výsledek stojí za to. Říká se, že pro krásu se musí něco vydržet, proto k tomu je třeba přistupovat tak, že pijeme kolagen pro svoje zdraví.

 

Doporučené dávkování: 1 sácek denně

Doplněk stravy: doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu

Distributor: Zdeňka Batíková, poradna TCM , Karlovy Vary, Bezručova 8, IČ 61185981